Sangiuliano: “Rai’de hala kürk şapkalı küçük Stalinler var”

Sezai55

New member
Rai’yi Stalinsizleştirmek mi? “Mavile Mazzini’nin koridorlarında hala birkaç küçük Stalin dolaşıyor, hala başlarında kürk şapkayla dolaşan biri var …”. Kültür Bakanı diyor ki. Gennaro SangiulianoRai 3’te “Che tempo che fa” hakkında konuşuyor. Fabio Fazio şakayla cevap verdi: “Klima için olacak”.

Tg2’nin bakanı ve eski müdürü, müzelerin armağanı hakkında konuşurken, “değeri olan her şeyin bedeli ödenmelidir” dedi. Peki, dedi Fazio, ücretin kaldırılmasını söyleyen Salvini’ye ne diyor? çoğul olma görevi var, sadece tek taraf olamaz”. “Ben kendim şikayetler aldım – yönetmen olarak virüsün kökeni hakkında farklı bir versiyon vermeye çalıştığımda saldırıya uğradım” diye ekledi. Hala ifade edilemeyen gizli gerçekler var.”

Rai’den gelen taraflar aracılığıyla mı yoksa Mars’ta daha kolay yaşam var mı? Bakan ironik bir şekilde, “Mars’ta yaşam daha kolay,” diye yanıtladı. Başbakan Meloni’nin sözlerinin gündeme getirdiği tartışmalarla ilgili olarak, “Fosse Ardeatine’in Nazi-faşistler tarafından işlendiğine şüphe yok,” dedi – bu iğrenç ve utanç verici eylemi Naziler gerçekleştirdi, ancak listeleri faşistler hazırladı. daha fazla insana yol açmak için. Bu, tartışılmaz bir tarihsel gerçektir.” Ama “sözlerinizi tefsir etmek için serçe parmağını kaldırmış insanların olması açıkçası dayanılmaz …” diye bitirdi sözlerini.

konular