Ranucci: “Rapor'da Mikrofonla ilgili yeni bir Boccia vakasını ortaya çıkaracağız”

Sezai55

New member
“Yeni bir vakayı ortaya çıkaracağız” TasAncak Sangiulian Bununla hiçbir ilgisi yok, aslında Gennaro'ya selam gönderiyorum. Onurun ne olduğunu bilen az sayıda kişiden biri ve o da haksız yere istifa etti. O, Rai'ye hâlâ çok şey verebilecek bir kişi”, diyor programın sunucusu Raporlar, Siegfried RanucciProgramın 27 Ekim Pazar günü Rai3'te yayınlanan ilk bölümünden bahsediyoruz. “Bu, erkeksi olabilecek yeni bir Boccia davası, Boccia'yı ilgilendirmiyor ama işleyiş şekli açısından benzer bir dava. Halen Kültür Bakanlığı'nı ilgilendiriyor ama Sangiuliano'nun bununla hiçbir ilgisi yok. Belgeler var” ve İtalya Kardeşler'in yüksek mevkileriyle ilgili sorumlulukları öneren sohbetler” diye ekliyor yayında konuşan gazeteci Koyun gibi bir gün Radyo1'de.

Hepsi iyi | Giuli, Meridiano Zero'dan Meridiano'ya kadar oradaydı. Teknoisyanı ve faşist büyükanne ve büyükbabasının eğitimini seven bakan

kaydeden Stefano Cappellini

11 Ekim 2024

İletkenler, Giorgio Lauro ve Geppi Cucciaridaha sonra başlığı hatırladılar Dagospiasoruşturmanın Kültür Bakanı'nın istifasına yol açabileceğine göre Alessandro Giuli. “İstifasına yol açıp açamayacaklarını bilmiyorum.” Tekrar “Giuli hakkında mı konuşuyorlar?” diye sordular. Ranucci, “Ben öyle bir şey söylemedim” diye yanıtladı. Lauro daha sonra Giuli'nin genelkurmay başkanını görevden aldığında şunu hatırladı: Francesco Gilioli ve onun yerine atandı Francesco Spano – tartışmaların ortasında – Cumhuriyet ikincisinin belgeleri ileteceğini iddia etti Raporlar. Ranucci şöyle yanıtladı: “Bize herhangi bir belge vermiş gibi görünmüyor.” Ancak bir gazeteci olarak aileme, güven ilişkisi içinde kaynağın kim olduğunu ve içlerinden birinin kabine başkanı olup olmadığını soruyorum. Kaynak bunu açıklamıyor, bunu bilmiyorum Giuli kanıtı olduğunu söyledi ama şu anda elinde olup olmadığını bilmiyoruz.” Boccia ve avukatlarının Sangiuliano olayıyla ilgili yeni belgeleri RaporlarRanucci ayrıca “Bilmiyoruz” diyerek yalanladı.

Radyo sunucuları daha sonra Giuli'nin Parlamentodaki açılış konuşmasında özellikle “savunma amaçlı kıyametçilik” konusundaki sözlerini tekrarladı. Ranucci, “Bunun temeline ineceğiz” dedi: Çok şükür bu ülkenin hafızası kısa. 2019'da Raporlar Bakan Giuli'nin Birliğin seçim programının taslağını hazırlayan rolünden bahsetti”.

Sunucular tekrar “Giuli sakinleşebilir mi? Ona programı izlemesini tavsiye eder misiniz?” diye sordu. “Ona Inter-Juve'yi izlemesini tavsiye ediyorum,” diye yanıtladı Ranucci – Pazar akşamı Inter-Juve de var (gerçi gerçekte akşam 6'da olması planlanıyor), neden zehirlendiğimi anlıyor… Ancak önemli olan şu ki, yayınladığımız araştırmalar Raporlar öyle de oldu.”

Bu arada Seçim ve Meclis Dokunulmazlıkları Kurulu eski bakanın yazışmalarının ele geçirilmesine hayır dedi Gennaro Sangiuliano ile Maria Rosaria Boccia Bakanlar Kurulu tarafından. Forza Italia senatörünün açıkladığı gibi, Palazzo Madama topluluğu bir 'fumus zulmü' tanıdı Adriano Paroli konuşmacı olarak.