Pd, Toscani tarafından onaylandı: “Yetenekli Schlein’a oy veriyorum. Bonaccini? Sıkıcı, cenaze yönetmenine benziyor”

Sezai55

New member
Çardaklar açıldıktan birkaç gün sonra, onaylar Pd sekreterliği için iki adayın lehine. Sonrasında Paola Turci – son günlerde desteklediğini belli etti Elly Schlein 26 Şubat Pazar günü Demokrat Parti’ye karşı ön seçim yarışında Stefano Bonaccini -fotoğrafçı, Demokrat Parti’nin genel başkanlığına seçileceği umuduyla dem adayını destekliyor. Oliver Toscani. Toscani, Adnkronos’a “Hiç şüphesiz Elly Schlein’a oy veriyorum çünkü o zeki ve yetenekli bir kişi ve kazanırsa her şeyi değiştirecek. Bonaccini? Çok sıkıcı, partiyi söndürürdü”, diyor Toscani.

Fotoğrafçı, Demokrat Parti’nin sekreterliği için iki rakip arasında son günlerde yayınlanan televizyon karşılaşmasını incelerken şöyle devam ediyor: “Bonaccini ölümcül derecede sıkıcı ve biraz ‘tamarro’. Kesinlikle iyi bir adam, ama bana bir cenaze töreni gibi geliyor. müdür”. Sizi neredeyse şaşkına çeviren ama Toscani’nin tipik özelliği olan bir açık sözlülük. “Elly Schlein -diye devam ediyor- en yüksek kalitede bir insan ama televizyonda başarılı olamadı ve üzgünüm. Fazla kibardı, fazla ölçülüydü. Bazen çok fazla filtre olmadan söylenmesi gerekir. oldukları gibi söylenmeleri gerekir”.

Kısacası, diye bitiriyor fotoğrafçı, “tüm umutlar ona yönelik, umarım İtalyanlar onu anlar ve ona oy verir, ne yazık ki biz İtalyanlar ‘ciula’ olsak da.”

konular