Öğrenciler Doğa’larına kavuştu

Sezai55

New member
Yüz yüze eğitimden uzak geçen bir buçuk yılın akabinde okullar bir daha tam vakitli olarak eğitim öğretime başladı. İTÜ ETA Vakfı Tabiat Koleji Uzman Akademik Takımı, öğrencilerini tüm yerleşkelerde alınan önlemlerle büyük bir memnunluk ile karşıladı.

Yüz yüze eğitimde arkadaşlarıyla ve öğretmenleriyle buluşan öğrenciler ise hem heyecanlı hem keyifli. Okul açılış merasiminde daima bir ağızdan İstiklal Marşı’nı okuyan öğrenciler merasim daha sonrası sınıflarındaki yerini aldı. İTÜ ETA Vakfı Tabiat Koleji İdare Heyeti Üyesi ve Kurucu Temsilcisi Serhat Özeren, tüm öğrencilere ve öğretmenlere yeni eğitim öğretim periyodunda muvaffakiyetler diledi.

“HEP BİRLİKTE BAŞARILI BİR YIL GEÇİRECEĞİZ”

TSE COVID-19 “Okulum Pak Belgesi” ile onaylanan üst düzey sıhhat ehemmiyetleri ile tüm yerleşkelerini koruyan İTÜ ETA Vakfı Tabiat Koleji, öğrencilerinin sağlıklı bir eğitim öğretim devrine başlaması için tüm önlemleri aldı. Türkiye genelindeki tüm yerleşkelerde okulun birinci gününü coşkuyla karşılayan öğrenciler, okul idaresinin aldığı önlemlerle birlikte maske, uzaklık ve hijyen kurallarına uymayı ihmal etmedi.

İTÜ ETA Vakfı Tabiat Koleji İdare Heyeti Üyesi Serhat Özeren

Yeni eğitim öğretim devrinde tüm öğrencilere ve öğretmenlere muvaffakiyetler dileyen İTÜ ETA Vakfı Tabiat Koleji İdare Heyeti Üyesi ve Kurucu Temsilcisi Serhat Özeren yüz yüze eğitimle öğrencileriyle buluşmaktan büyük memnunluk duyduğunu söyleyerek, “Dünyada ve ülkemizde tesirini gösteren Covid-19 salgınına karşı İTÜ ETA Vakfı Tabiat Koleji olarak gerekli tüm önlemleri aldık. Öğrencilerimizin eğitimlerinin sağlıklı bir biçimde okullarımızda başlaması için takımlarımızla büyük bir uğraş ve özveri gösterdik.

T.C. Ulusal Eğitim Bakanlığı, T.C. Sıhhat Bakanlığı ve ilgili konseylerin bildirdiği okullarda alınması gereken tedbirler ve uyulması gereken kurallara tam manasıyla uymakla birlikte, kampüslerimizin fiziki koşullarına uygun olarak idaremizce alınan ek kararlar, önlemler ve uygulamalar eşliğinde 2021-2022 eğitim-öğretim yılına başladık.

Hem öğrencilerimizin sıhhatini birebir vakitte kendi sıhhatimizi korumak maksadıyla bizlerin kıymetli nazaranv ve sorumlulukları bulunmaktadır. Okul aile iş birliği çerçevesinde velilerimizin dayanağı ile daima bir arada başarılı bir yıl geçireceğimize inancımız tamdır” biçiminde konuştu.