BİLGİ-Doğa iş birliğiyle anaokulundan doktoraya orijinal bir eğitim ekolü

Sezai55

New member
Can Eğitim Kümesi Lideri Mehmet Can, Tabiat Koleji İdare Konseyi Lider Yardımcısı Baran Baycan, Tabiat Koleji Ceo’su Dr. İsmail Kızılbay, Tabiat Koleji Genel Müdürü Enis Eryaman ve BİLGİ yöneticileri, Tabiat Koleji okul müdürleri ile İstanbul Bilgi Üniversitesi santralistanbul Yerleşkesinde gerçekleşen görüşmede bir ortaya geldi.

Toplantının konusu, bu yıl 20. yaşını kutlayan ve Türk eğitimine bir fazlaca muvaffakiyet ve ödül kazandıran Tabiat Kolejinin gelecek periyottaki amaçları oldu.

Tabiat Ailesinin bir modülü olmaktan memnuniyetini lisana getirerek Doğa’nın muvaffakiyetinin en kıymetli mimarlarından olan okul yöneticilerine teşekkür eden Tabiat Koleji Ceo’su Dr. İsmail Kızılbay, İstanbul Bilgi Üniversitesi’nin katkıları ile Tabiat Kolejinin anaokulundan doktora eğitimine daha inovatif ve kuvvetli bir yapıya kavuşacağını söylemiş oldu.

“ÖĞRENCİLER ARİZONA STATE ÜNİVERSİTESİ İŞ BİRLİĞİ İLE ULUSAL VE MİLLETLERARASI AKREDİTASYONA SAHİP YENİLİKLER İLE TANIŞACAK”

“BİLGİ”li yöneticiler, İstanbul Bilgi Üniversitesi’nin akademik, idari takımı ve eğitim anlayışı ile etkileşimin ve ağır bir beraberliğin olduğu bir model oluşturarak çalışmalara başladıklarını lisana getirerek, öğrencilerin Arizona State Üniversitesi ile yapılacak iş birliği kapsamında memleketler arası akreditasyona sahip öğrenci değişimli yesyeni bir k12 eğitim modeli ile tanışacak.

“DOĞA’NIN MUVAFFAKİYET SIRRI, TAKIM RUHU”

Tabiat Koleji Genel Müdürü Enis Eryaman “Eğitim kesimindeki 20 yıllık tecrübemizle Türkiye’nin önde gelen eğitim kurumlarından olmaya, proje üreten, teknolojiyi takip eden ve yaratıcılığını kullanarak pratiğe dönüştürebilen jenerasyonlar yetiştireceğiz.” dedi.

BİLGİ’nin katkılarıyla öğrencilerinin dünya vatandaşı olarak mezun olmaları için bundan daha sonra da epeyce çalışacaklarını söz eden Eryaman, Doğa’nın muvaffakiyetinin en kıymetli etkeninin takım ruhu şuuruyla hareket edilmesinden kaynaklandığını belirtti. Tüm okul yöneticilerine teşekkür eden Eryaman kelamlarını şöyleki sürdürdü.

“Doğa Koleji olarak öğrencimiz, velimiz, öğretmenlerimiz ve tüm çalışanlarımız ile büyük bir güce sahibiz. Bu güç ile eğitimde öncü olmayı sürdürecek, eğitime yeni bakış açıları kazandırmaya devam edeceğiz.”

“EĞİTİMİN BAŞKANI OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Tabiat Koleji okul müdürleri ise İstanbul Bilgi Üniversitesi iş birliğinden memnuniyetlerini lisana getirerek başarılı kuşaklar yetiştirmeye devam edeceklerini, 20 yıldır eğitimdeki liderliğini sürdüren Tabiat Kolejinin bundan daha sonraki 20 yılda da muvaffakiyetten muvaffakiyete koşacağını söz ettiler.

Toplantı daha sonrası Tabiat Koleji okul yöneticileri, İstanbul Bilgi Üniversitesi yöneticileri eşliğinde santralistanbul Yerleşkesinde Güç Müzesini ve Mehmet Kenan Tekdağ Kütüphanesini ziyaret etti.